Výcvik psa doma

Výcvik psa z domu

Výcvik psa doma - online kurz na výcvik psa

Žijeme v neustálom zhone, kde človek na človeka si už pomaly nenájde ani čas a predsa je tu niekto, kto Vás každý deň čaká z práce. Pes sa pomaly ale isto stáva najlepším a najvernejším priateľom človeka. Nikto nemôže spochybniť, že pes miluje svojho majiteľa. Keď dáte svojmu psovi niečo, čo má rád ako napríklad jedlo, hračku, alebo ho pochválite za správanie, je väčšia pravdepodobnosť, že pes urobí opakovane to, čo má.  Aj v tomto uponáhľanom svete, kde nie je čas skoro na nič, bude výcvik Vášho psieho miláčika medzi poslednými. Nezúfajte, prinášame Vám jedinečnú možnosť ako výcvik psa urobiť čo najjednoduchšie a bez toho by ste museli chodiť po špecializovaných kurzoch. Výcvikové lekcie sú od ozajstných profesionálov, ktorí majú s výcvikom psov bohaté skúsenosti.

Ako sa psy učia?

Výcvik je skvelý spôsob ako môžete nadobudnúť puto s Vaším psom a môžete si s ním  vybudovať dobrý vzťah. Učenie psa základnej poslušnosti ako napríklad sadni, počkaj, aportuj, prídi späť, mu dáva slobodu robiť veci, ktoré rád robí. Celý tréning by mal byť založený na odmene. Je veľmi dôležité nájsť to, čo má Váš pes naozaj rád. Odmenou sú často malé kúsky mäsa, alebo syra

Náš návod Vám pomôže so základmi, ako trénovať Vášho psa – prípadne psov, či už bývate v Bratislave, v Trnave,  Trenčíne, vo Zvolene, alebo v Košiciach.

Tipy pri výcviku psov:

 • Vždy začni hodinu nových trikov v dome v nejakej tichej miestnosti
 • Rozdeľ tréning na viacero krátkych, ale pravidelných sekcií
 • Buď trpezlivý
 • Vždy ukonči hodinu s niečím, čo tvoj pes pozná
 • Bav sa!
Výcvik psa doma

  V kurze výcvik psa doma sa dozviete:

 • ako naučiť psa venčiť vonku
 •  ako zariadiť aby vám psík neničil interiér bytu
 • ako naučiť pribehnúť psa na prvé zavolanie
 • ako odnaučiť psíka hrýzť to čo nemá
 • ako riešiť očkovanie, čipovanie a starostlivosť o psa
 • ako psa naučiť poslúchať všetky základné povely

Máte záujem o výcvik psa doma? Ste tu správne – máme bohaté skúsenosti a slušnú výbavu – ukážkové videá, cvičiteľky, ktoré vám poradia a praktického sprievodcu potrebnými informáciami. Urobíme z vás a Vášho psa partnerov, ktorí spolupracujú a rozumejú si. 

 • Kurz výcvik psa doma  je vo forme online video lekcií a vyučujeme v ňom teóriu a samozrejme prax. Lekcie výcviku psov sú v českom jazyku a je ich devätnásť.

Teória obsahuje desať video lekcií, kde vám vysvetlíme ako čo najjednoduchšie naučíte psa základné povely, ktoré potrebuje k úspešnému fungovaniu v domácnosti. Pri každej lekcii nájdete sprievodné rady a tipy – zídu sa vám hlavne vtedy, ked váš pes nereaguje tak ako by sme čakali.
Každý je individualita a chce to občas osobitý prístup, ktorý zvládnete vďaka podrobným písomným postupom.

Výcvik psa z pohodlia domova - online

V prípade potreby si dôležité informácie môžete stiahnuť v priložených PDF súboroch, aby ste ich mohli mať vytlačené so sebou aj na cvičisku a v prírode.

V dalšom predmete sa vám pokúsime vysvetliť psiu reč. Porozumenie základov psej komunikácie je dôležité aby pes získal dôveru a nechal vás viesť svorku, v ktorej bude on poslúchať vás a nie opačne. Pochopíte čo sa vám pes snaží svojim správaním zdeliť a ako s touto informáciou naložiť.

Nakoniec vám pomôžeme individuálnymi konzultáciami, pretože čo je lepšie ako sa spýtať priamo úspešného cvičiteľa? Vaše dotazy sú pripravené zodpovedať skúsené cvičiteľky psov s dlhoročnými skúsenosťami, môžete sa ich zdarma opýtať vaše otázky a dozviete sa riešenia priamo na mieru pre vás.

V rámci kurzu psia škola online získate prístup do uzavretej facebookovej skupiny, kde sa môžete poradiť s ostatnými členmi online kurzu. Kompletná ponuka ostatných kurzov.

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Naše dalšie kurzy

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.