Kurz líčenia online - každým dňom iná, ale prirodzená

V tomto skvelom online kurze denného líčenia sa naučíte citlivo uchopiť ženskú krásu, dať ju na obdiv svetu a každý deň budete mať perfektný makeup. Vstúpte s nami do sveta krásy, objavte kúzlo kozmetiky, naučte sa rôzne formy jemného líčenia a správne nanášať makeup. Skúste citlivo uchopiť ženskú krásu a naučte sa ju decentne predať okoliu. Zvýšite si sebavedomie a získate istotu. Budete príjemne prekvapené, získate sebadôveru a konečne sa budete cítiť nádherne. Prejdite si s nami kurz líčenia a nazrite do jeho tajov.

Skvelý online kurz líčenia

  Kurz líčenia obsahuje:

  • ako sa dozvedieť všetko o makeupe a púdre
  • ako na ideálny tvar očí a obočia
  • ako na každodenné líčenie
  • ako sa starať o pleť
  • ako na nedokonalosti pleti
  • ako vytvarovať obočie
  • ako vytvoriť večerné líčenie
  • ako sa nalíčiť na pracovný pohovor

V kurze líčenia sa cez nenápadný makeup stanete krásna a sama sebou. Pôjdeme spoločne od základov a budeme zvolna pridávať až kým sa nebudete vedieť kompletne nalíčiť rôznymi spôsobmi na akúkoľvek udalosť. Spoločne vykročíme v ústrety vašej ženskosti. Vďaka nenápadnému večernému líčeniu si dokážeme zdvihnúť sebavedomie a vyraziť okoliu dych.

Vstup do online kurzu líčenia je zdarma

Kurz líčenia nás naučí aké sú druhy makeupu, aký zvoliť odtieň makeupu a ktorý je pre nás najvhodnejší. Naučíme sa tiež ako správne nanášať makeup, okrem toho si tiež povieme všetko čo by nás mohlo zaujímať o púdre. Preberieme jeho druhy a odtiene a opäť vyberieme ten najvhodnejší typ a farbu pre vás. Keď si vysvetlíme základné informácie o líčení, ktoré môžeme hneď začať používať vo svojom každodennom živote, posunieme sa ďalej. Budeme sa venovať starostlivosti o pleť.

Naučíme sa ako pomocou púdrov vytvarovať svoju tvár a skryť rôzne nedostatky ako akné, ako si vytvarovať správne obočie a pery a docieliť aby rúž vydržal na perách čo najdlhšie. V ďalšej časti preberieme praktické líčenie, makeup na dôležité stretnutia a spoločenské akcie. Ukážeme si aký typ líčenia je na našu tvár vhodný. Ukážeme si ako líčením dosiahnuť ideálny tvar očí. Dokonale sa ich naučíme zvýrazniť. Vyskúšame si ako sa nalíčiť na každodenné príležitosti, alebo aj nezvyčajnejšie svadobné líčenie.

Kurz líčenia nás naučí starať sa o pleť. Preberieme si aké sú druhy pleti, ktorý je ten náš a ako sa správne starať o svoju pleť. Naučíme sa robiť opravy nedokonalosti pleti pomocou kamufláže a tvarovania tváre pomocou farebných púdrov. Vytvarujeme naše obočie, určíme správny tvar a naučíme sa ho zvýrazniť líčením. Naučíme sa nalíčiť na spoločenské akcie tak, aby sa za nami každý obzrel. Zvolíme makeup pre každú slávnostnú príležitosť. Vyskúšame si rôzne typy líčenia.

Detailná SEO optimalizácia pre vyhľadávače

kurz jemného líčenia online

Michaela Baronová

Lektorkou kurzu Krásna a sama sebou - kurz líčenia je Michaela Baronová. Svet kozmetiky, líčenia, citlivého uchopenia ženskej krásy a umenia dať ju na obdiv svetu, predstaví aj nám. Ženy získajú stratenú sebadôveru a konečne sa budú cítiť krásne. Tajomstvá líčenia, ako sa stať krásna a sama sebou s nami prejde od základov až do doby, kým sa budete vedieť nalíčiť na každú udalosť. Vykročíme za krajšími zajtrajškami našej ženskosti.

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.