Angličtina bez bifľovania - zábavný kurz anglického jazyka

Angličtina bez bifľovania

Angličtina bez bifľovania - kurz anglického jazyka online

Cestovanie naprieč svetom je v tejto dobe dostupné ako nikdy predtým. Ak už niekde aj vycestujeme, tak bez znalosti jazyka budeme veľmi limitovaní – či v bežných situáciach alebo napr. v spoznávaní krajiny. Angličtina je jazyk, ktorým sa dorozumiete v hociktorom kúte sveta. Všetci by sme sa chceli naučiť jazyky bez bifľovania a čo najrýchlejšie. Ak sa nechcete trápiť s výučbou angličtiny, prinášame Vám kurz anglického jazyka online zábavnou formou pre všetky vekové kategórie… jazykové kurzy trochu inak. Veríme, že nami ponúkaný kurz anglického jazyka vám pomôže plniť si svoje túžby.

Angličtina bez bifľovania - zábavný kurz anglického jazyka
Angličtina bez bifľovania - zábavný kurz anglického jazyka

  Kurz angličtiny bez bifľovania je vhodný pre každého:

  • deti a mládež, ktoré učí hravou formou
  • samoukov, pre ktorých je výhodou online kurz
  • seniorov
  • obchodníkov, ktorí ocenia časovú flexibilitu
  • všetkých, ktorí sa chcú zlepšiť v angličtine a pritom netráviť svoj čas nudným bifľovaním

Máte problém zapamätať si anglickú abecedu, rôzne slovíčka alebo číslovky? Pomocou našej metódy to zvládnete aj bez bifľovania!

Naučíme zábavnou formou po anglicky deti, manažérom zlepšíme obchodnú angličtinu a pre všetkých sú tu reálne situácie, ktoré využijete pre každodenný život v anglicky hovoriacom prostredí.

  • Vyskúšajte našu špeciálnu metódu učenia cudzích jazykov – Imitum!

S metódou Imitum sa naučíte po anglicky bez nudného bifľovania, môžete trénovať výslovnosť aj sami doma cez online kurz. Angličtina sa vám bude zdať rovnako jednoduchá ako učenie slovenčiny.

Angličtina sa dá naučiť aj zábavnou formou

Pri metóde Imitum sa naučíte anglicky podobne ako váš materinský jazyk – bude počúvať a snažiť sa napodobovať reč ako malé dieťa svoju matku. Slovíčka aj gramatiku si úplne jednoducho zapamätáte pri počúvaní anglických viet vďaka logike a nie mechanickej pamäti ako pri klasickom učení.

Kurz angličtiny si môžete pustiť aj do slúchadiel pri behu, odpočívaní, alebo inej činnosti a učiť sa tak môžete pasívne. Počúvaním zistíte, že medzi lektormi sú veľké rozdiely podľa toho či pochádzajú z USA alebo Anglicka.

Jedine hovorením sa dostanete na vynikajúcu úroveň v komunikatívnej angličtine. Tréning je základ a napodobovaním lektorov, ktorých materinský jazyk je angličtina sa veľmi rýchlo zlepšíte. Výslovnosť aj zložitých výrazov sa vám bude zrazu zdať jednoduchá a prirodzená.

Ked bude vaša angličtina na perfektnej úrovni, tak si uvedomíte, že vaše myšlienky už neprekladáte zo slovenčiny, ale automaticky premýšlate a skladáte vety v angličtine. Vďaka tomu nebudete robiť chyby v slovoslede a vaša angličtina bude dokonalá.

Naša výučba je zábavná ako karaoke – počúvate angličtinu a tým sa učíte!

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Naše dalšie kurzy

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.