Praktické kurzy online

Praktické kurzy online si prehráte na počítači, mobile, tablete v pohodlí domova. Prinášame vám kurzy zamerané na technológie, kreativitu, osobný rozvoj, zdravý životný štýl a nezabúdame aj na mamičky s deťmi.
Všetky kurzy pre Vás pripravujú profesionálni lektori, ktorí sú špičkou vo svojom obore.

Výcvik psa doma

Výcvik psa z domu

Naša misia je jasná – urobíme z vás a vášho psa partnerov, ktorí spolupracujú a rozumejú si. Máme bohaté skúsenosti a slušnú výbavu – ukážkové videá, cvičiteľky, ktoré vám poradia a praktického sprievodcu potrebnými informáciami.

Kurz psia škola online je vo forme online video lekcií a vyučujeme v ňom teóriu a samozrejme prax.

Angličtina bez bifľovania - zábavný kurz anglického jazyka

Angličtina bez bifľovania

Naučíme zábavnou formou po anglicky deti, manažérom zlepšíme obchodnú angličtinu a pre všetkých sú tu reálne situácie, ktoré využijete pre každodenný život v anglicky hovoriacom prostredí.

Vyskúšajte našu špeciálnu metódu učenia cudzích jazykov – Imitum! Naša výučba je zábavná ako karaoke – počúvate angličtinu a tým sa učíte!

Skvelý kurz šitia pre začiatočníkov - online - zábavne - kreatívne

Kurz šitia pre začiatočníkov

Počas online kurzu šitia pre začiatočníkov vytvoríme krásne hračky, vrátane šitia bábik pre dievčatká s krásnou sukničkou, úžasného dráčika s pohyblivými údmi z bavlnených batikovaných látok, ušijete si zábavné postavičky aj veselý vankúš v tvare psíka. Naučíme sa šiť tričká pre deti a aj pre dospelých. Zapojíme svoju kreativitu a otestujeme si svoju šikovnosť.

Predpôrodný kurz - Príprava na pôrod - online kurz

Predpôrodný kurz

Predpôrodný kurz nás dokáže pripraviť na pôrod a materstvo. Ak chceme prežiť pôrod a materstvo bez obáv a s radosťou, je dobré sa naň pripraviť. Dozvieme sa rady ako vyberať pediatra, pôrodnicu, veľa informácií o pôrode, šestonedelí, kojení, cvičení pre tehotné vrátane jógy. Odbúrame obavy a zapojíme oteckov. Povieme si o podpore pondingu, pupočníkovej krvi a dalšie informácie.

kurz líčenia

Kurz líčenia online

Kurz líčenia nás naučí starať sa o pleť. Preberieme si aké sú druhy pleti, ktorý je ten náš a ako sa správne starať o svoju pleť. Naučíme sa robiť opravy nedokonalosti pleti pomocou kamufláže a tvarovania tváre pomocou farebných púdrov. Vytvarujeme naše obočie, určíme správny tvar a naučíme sa ho zvýrazniť líčením. Naučíme sa nalíčiť na spoločenské akcie tak, aby sa za nami každý obzrel. Zvolíme makeup pre každú slávnostnú príležitosť. Vyskúšame si rôzne typy líčenia.

Kreslenie pravou hemysférou - online kurz krok za krokom

Kreslenie pravou hemisférou

Kurz kreslenia pravou hemisférou konečne prináša návod ako úžasne zrýchliť naše videnie, chápanie súvislostí. V kurze sa zameriame na kreslenie portrétu, tváre podľa skutočnosti presne tak, ako sa učia študenti na výtvarných školách. Nebudeme sa obmedzovať na obyčajné kreslenie podľa fotografií, ktoré sa v podobných kurzoch používa.

Skvelý kurz olejomaľby

Kurz olejomalby

Kurz olejomalby, ktorým Bob Ross dokázal ľudí doslova uchvátiť vďaka jedinečnej technike malovania, má veľký ohlas. Jeho štýl je úplne jednoduchý a s trochou cviku ho zvládne každý. Bol schopný vytvoriť behom niekoľko desiatok minút nádherné a realistické obrazy. Pomocou prepracovanej, ale veľmi jednoduchej vlastnej techniky namaloval najmenej 25 tisíc obrazov.

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.