Kurz šitia pre začiatočníkov - online

Kreatívny kurz šitia pre začiatočníkov nás zavedie do kúzelného sveta šitých hračiek pre deti, ušijeme krásne bábiky za pomoci farieb alebo razítok na textil, rôzne druhy zvieratiek aj hračky pre domácich mazlíčkov. Prenikneme spolu do tajov výroby krásnych predmetov, dekoračných vankúšikov alebo napríklad ušitia tašky s magnetickým zapínaním. Ku každému výrobku bude pripravený aj strih/šablóna, s ktorou vám to pôjde ľahko.

kurz šitia online

Týmto skvelým kurzom šitia Vám ukážeme :

  • ako ušiť veselý vankúšik
  • ako pracovať s farbami na látky
  • ako ušiť látkovú bábiku s odopínacou sukničkou
  • ako ušiť tašku s magnetickým zapínaním
  • ako ušiť medvedíka, psíka alebo mačičku
  • ako ušiť dráčika s pohyblivými končatinami
  • ako ušiť hračky pre domácich mazlíčkov
  • ako šiť bez šitia

Moderný kurz šitia pre začiatočníkov je spôsob ako vniesť do života trochu hravosti, naučiť sa tráviť svoj voľný čas kreatívne a naviac urobiť radosť nielen sebe ale aj svojím deťom a všetkým blízkym. V tomto skvelom online kurze moderného šitia sa naučíme vyrábať krásne darčeky, ale aj hračky, bábiky, ozdoby, doplnky a originálne oblečenie. Vyskúšame si aj techniku šitia bez šitia.

Či už patríme k tým, pre ktorých je šitie hračka a hľadáme len ďalšiu inšpiráciu, alebo sa naozaj hodláme posadiť k šiciemu stroju prvý krát, kurz Moderného šitia pre začiatočníkov nám dodá veľké množstvo inšpirácie. Nebudeme iba prišívať gombíky, ale popustíme uzdu našej fantázii a kreativite.

V kurze šitia pre začiatočníkov sa budeme učiť šiť hlavne veci pre zábavu a  pre deti. Zvládneme si spolu ušiť tašku cez plece s magnetickým zapínaním, dekoratívne vankúše, kytičky z rôznych materiálov, rôzne ozdoby pre vašu domácnosť, ako napríklad zápichy do kvetináčov a veľa daľších kreatívnych doplnkov.

Počas online kurzu šitia pre začiatočníkov vytvoríme krásne hračky, vrátane šitia bábik pre dievčatká s krásnou sukničkou, úžasného dráčika s pohyblivými údmi z bavlnených batikovaných látok, ušijete si zábavné postavičky aj veselý vankúš v tvare psíka. Naučíme sa šiť tričká pre deti a aj pre dospelých. Zapojíme svoju kreativitu a otestujeme si svoju šikovnosť.

šitie pre začiatočníkov

Katka Dachovská

Lektorkou kurzu Moderné šitie pre začiatočníkov je Katka Dachovská, ktorá skvele ovláda svet moderného šitia a vie svoje vedomosti predávať ďalej. Venuje sa hlavne šitiu hračiek pre deti aj domácich mazlíčkov a publikuje články vrátane návodov do časopisov.

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.