Predpôrodný kurz - Príprava na pôrod - online kurz

Predpôrodný kurz

Predpôrodný kurz- príprava na pôrod a materstvo

Náš online predpôrodný kurz Vás dokáže pripraviť na pôrod a materstvo. Ak chceme prežiť pôrod a materstvo bez obáv a s radosťou, je dobré sa naň pripraviť. Dozvieme sa rady ako vyberať pediatra, pôrodnicu, veľa informácií o pôrodnej starostlivosti, šestonedelí, kojení, cvičení pre tehotné, vrátane jógy. Povieme si o podpore pondingu, pupočníkovej krvi a dalšie informácie.

priprava na porod

  V kurze predpôrodná príprava sa dozviete:

  • ako si uľahčiť priebeh tehotenstva
  • ako sa pripraviť na pôrod a do pôrodnice
  • ako vybrať pôrodnicu a pediatra
  • ako zvládnuť pôrod
  • ako pripraviť pôrodný plán
  • ako vyzerá cvičenie pre tehotné
  • ako vyzerá jóga pre tehotné
  • ako zapojiť muža do role otca

Veľa prvorodičiek, ale aj opakovaných rodičiek má z tehotenstva a následného pôrodu veľké obavy, pretože nevedia čo majú čakať a ako sa budú ďalej cítiť. Je dobré sa na toto krásne obdobie pripraviť tak, aby samotný pôrod mohol prebehnúť hladko a rýchlo. Kurz predpôrodná príprava Vám napovie, ako zvládať ranné nevoľnosti a opuchy nôh, ktoré trápia väčšinu rodičiek.

Vstup do kurzu predpôrodná príprava je zdarma

Určite je dobré nedržať hladovku, vždy mať poruke niečo malého na jedenie. Telo je najviac vyhladnuté po dlhej noci, kedy neprijímame žiadne jedlo. Malá maškrta na nočnom stolíku, ktorú zjeme pred tým než vstaneme, robí zázraky. Môžu to byť len obyčajné piškóty, sušienky alebo ovocie.

Opuchy nôh spôsobujú zadržované tekutiny v tele, ktoré po pôrode opäť vylúčime. Je nutné obmedziť látky podporujúce zadržiavanie vody – napríklad soľ a kofein. Predpôrodný kurz nám predstavý špeciálnu cievnu gymnastiku, ktorá pomáha spolu s príjmom jódu alebo kompresnými pančuchami. Pomôže aj pohánkový čaj, ktorý obsahuje prospešné látky pre vaše telo.

Online predpôrodný kurz nám napovie ako sa pripraviť na pôrod, tvrdnutie bruška, alebo ako zvládnuť tehotenskú zápchu. Deloha, ktorá rastie sa aj spevňuje a následkom je postupné tvrdnutie bruška, ktoré je signálom, že všetko prebieha v poriadku.

Tehotné ženy sú dnes až príliš vyšetrované, aj ked sú úplne zdravé. Je nutné si dávať pozor na nadmerné užívanie horčíku, ktorý uvolňuje svaly a uspáva delohu, ktorá v deň pôrodu nechce začať rodiť. Treba si dať pozor na jeho prijímané množstvo a zamerať sa na príjem z prírodných zdrojov – napríklad čaj Rooibos aby ste nemali strach z pôrodu.

Detailná SEO optimalizácia pre vyhľadávače ….

Ako prekonať strach z pôrodu

Majka Staňková

Lektorkou kurzu Pôrod bez obáv - predpôrodný kurz je Majka Staňková. Tehotným sa venuje dlhodobo. Odbúrava budúcim matkám strach a obavy z pôrodu, sprevádza ženy pri pôrodoch a pripravuje ich na pôrod a materstvo.

Bánovce Nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezová Pod Bradlom, Brezno, Bytča, Čadca, Čierna Nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica Nad Váhom, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce Nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava Nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto Nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov Nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar Nad Hronom, Žilina

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely využívame súbory cookies. Pre anonymné meranie návštevnosti používame cookies podľa našich podmienok ochrany súkromia.